Astrologia

Astrologia inspiruje branżę jubilerską. Zobacz najpiękniejszą biżuterię ze znakami zodiaku

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znasz swój Znak Słoneczny, Znak Księżycowy czy Ascendent? Takie zagadnienia coraz częściej są wpisywane w internetowe przeglądarki. Szukamy odpowiedzi na życiowe pytania patrząc w niebo oraz gwiazdy. Astrologia na nowo staje się dziedziną z której czerpiemy wiedzę o świecie i sobie samych. Znaki zodiaku są również inspiracją do tworzenia wyjątkowych przedmiotów personalizowanych dla konkretnych osób. Ostatnio hitem w branży jubilerskiej są naszyjniki ze znakami zodiaku. Poza popularnymi salonami z biżuterią w swojej ofercie ma je również Zara!

Jubilerzy, tak jak projektanci mody odpowiadają na potrzeby konsumentów i tworzą biżuterię inspirowaną aktualnymi trendami. Coraz więcej osób interesuje się astrologią, a znak zodiaku traktuje jak specjalny talizman. Dlatego bardzo popularne stały się naszyjniki czy bransoletki, które mają zawieszki z symbolami poszczególnych znaków lub konstelacjami gwiazd. Taka biżuteria to fenomenalny pomysł na prezent, zwłaszcza dla kogoś, kto interesuje się własnym życiem duchowym, lubi medytację oraz uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami. Poznaj kilka zjawiskowych kolekcji biżuterii, które zachwycają swoją pomysłowością i kunsztem wykonania.

Kolekcje biżuterii inspirowane znakami zodiaku i astrologią

APART – ZNAK ZODIAKU

W salonach Apart możemy znaleźć mnóstwo wyjątkowych zamieszek, bransoletek czy naszyjników ozdobionych symbolami 12 znaków zodiaku. Dostępne są modele srebrne oraz złote.

W. KRUK – ZODIAK

Delikatne, niepowtarzalne i wyjątkowe – tak można opisać propozycje biżuteryjne od W.Kruk, zwłaszcza te sygnowane jako kolekcja ZODIAK.

ZARA – NASZYJNIKI ZE ZNAKIEM ZODIAKU

Również hiszpański gigant modowy stworzył kolekcję naszyjników inspirowaną astrologią. Są to głównie złote wisiorki, które mogą być naszymi talizmanami oraz wyjątkowo udanym dodatkiem do stylizacji.

Przeczytaj też: 10 trendów biżuteryjnych, które opanują 2021 rok

Zdjęcie główne: lidiia/ adobestock.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *