Jaki pierścionek zaręczynowy pasuje do Ciebie według znaku zodiaku?
Znaki zodiaku
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jaki pierścionek zaręczynowy pasuje do Ciebie według znaku zodiaku?

Przy wyborze pierścionka zaręczynowego warto wziąć pod uwagę nie tylko względy estetyczne, ale też symbolikę i ukryte przesłanie wyrobu. Radzimy przy podejmowaniu tak ważnej decyzji zaufać gwiazdom.

Bez względu na to, jaki pierścionek zaręczynowy otrzymasz lub wybierzesz, pamiętaj, że ma on być przede wszystkim symbolem uczucia, które dzielisz z partnerem. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że będzie on zgodny z Twoją osobowością, sprawdź, co na ten temat mówi Twój horoskop.

Przeczytaj też: Po czym poznać dobrej jakości ubrania?

Pierścionek zaręczynowy a znak zodiaku!

BARAN cechuje się zdecydowaniem. Odpowiedni pierścionek zaręczynowy dla tego znaku będzie ozdobiony klasycznie oszlifowanym diamentem. Brylant przoduje wśród kamieni naturalnych, a Baran jest pierwszym znakiem astrologicznym. Wszystko się zgadza!

BYK jest zmysłowy, ale też rozsądny. Najlepszym kamieniem będzie średniej wielkości brylant (lub kamień syntetyczny – cyrkonia) osadzony w dwudzielnej obrączce. Praktyka z odrobiną finezji to idealny duet.

BLIŹNIĘTA są spontaniczne, co współgra z kamieniami naturalnymi. Dobrym wyborem jest kolor szczęścia – zieleń, występująca w szmaragdzie. Aby podkreślić wszechstronność bliźniąt, w pierścionku można umieścić dwa kamienie lub więcej!

RAK jest emocjonalny i romantyczny. Miłość do partnerki o tym znaku można wyrazić, wybierając zachwycający czerwienią rubin. Warto też podkreślić jej emocjonalny charakter kamieniem w kształcie serca.

LWA cechują siła i niezależność. To usposobienie odzwierciedla brylant o szlifie szmaragdowym. Prosty kształt kamienia podkreśli wrodzoną pewność. Okucia zachodzące na kamień będą symbolem siły.

PANNA jest rozsądna, nierzadko też perfekcyjna. Warto w jej przypadku postawić na pierścionek klasyczny i wybrać obrączkę z żółtego złota oraz okrągły brylant. Perfekcja kształtu współgra z harmonią znaku Panny.

WAGA łączy równowagę z pociągiem artystycznym. Idealnym wyborem będzie brylant o nietypowym kształcie, np. serca, oraz symetryczna stożkowa obrączka. Połączenie nowatorstwa i klasyki to odpowiedni wybór.

SKORPION jest zazwyczaj energiczny i emocjonalny. Doskonałym pierścionkiem zaręczynowym dla Skorpiona będzie ten o nietuzinkowej, przeplatanej obrączce z kilkoma brylantami, np. w kształcie gruszki.

STRZELEC ma beztroskie usposobienie. Aby je podkreślić, warto wybrać kamień o intensywnym kolorze – żółty szafir lub mniej znany cytryn. W towarzystwie niewielkich brylantów będzie się skrzył i podkreślał ekspresję jego posiadaczki.

KOZIOROŻEC jest odpowiedzialny, cechuje go też wytrwałość. Dobrym wyborem będzie postawienie na diament pasjans i stożkową obrączkę. Warto także zwrócić uwagę na to, aby kamień był solidnie zakuty i bezpiecznie przetrwał wiele lat.

WODNIK nie będzie zachwycony klasyką. Z natury jest nieszablonowy, więc idealnym pierścionkiem dla niego będzie ten złożony z kilku (lub nawet kilkunastu!) kamieni skomponowanych w nietypowy wzór – geometryczny lub florystyczny.

RYBY doceniają subtelność i lubują się w motywach retro. Dobrym wyborem będzie pierścionek w typie brylantowej trylogii art déco lub wyrób złożony z naturalnego kamienia centralnego otoczonego brylantami.

Zdjęcie główne: Leah Kelley/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wpływ gwiazd kształtuje twój styl życia?
Jak wpływ gwiazd kształtuje twój styl życia?
Odkryj, jak wpływ gwiazd na nasze życie przechodzi dalej niż proste horoskopy, kształtując nasz sposób ubierania się, jedzenia i ogólnej percepcji świata.
Bezpieczny przewóz osób i towarów – klucz do sukcesu w branży transportowej
Bezpieczny przewóz osób i towarów – klucz do sukcesu w branży transportowej
Odkryj, jak bezpieczeństwo w przewozie osób i towarów może przyspieszyć sukces Twojej firmy transportowej. Dowiedz się, jakie techniki i strategie można zastosować.
Zrozumieć wpływ astrologii na nasze wybory dietetyczne
Zrozumieć wpływ astrologii na nasze wybory dietetyczne
Poznaj fascynujący związek między astrologią a naszymi preferencjami dietetycznymi. Dowiedz się, jak gwiazdy mogą kierować wyborami, które robimy na co dzień!
Ostatnie wpisy